Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга:
"Зустрівся з віцепрем'єр-міністром, міністром закордонних справ Муратом Нуртлеу, щоб подякувати Казахстану за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.
Поінформував колегу про ситуацію на фронті. Висловив зацікавленість у розвитку двостороннього діалогу та зв'язків з країнами Центральної Азії".