• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
ОГОЛОШЕННЯ: 25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України
Опубліковано 23 травня 2014 року о 12:00

Громадяни України, які проживають в Казахстані або перебувають на казахстанській території тимчасово, запрошуються проголосувати на закордонних виборчих дільницях України в м.Астана (вул. Кенесари, 41, Посольство України) та м.Алмати (вул. Макатаєва, 13-а, Генеральне консульство України) 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ!

25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України.

Кожен громадянин України, якому на день голосування виповнилось 18 років, має право голосу на виборах незалежно від підстав знаходження на території Казахстану та від перебування чи неперебування на консульському обліку.

Громадяни України, які проживають в Казахстані або перебувають на казахстанській території тимчасово, запрошуються проголосувати на закордонних виборчих дільницях України в м.Астана (вул. Кенесари, 41, Посольство України) та м.Алмати (вул. Макатаєва, 13-а, Генеральне консульство України).

Щоб забезпечити ваше конституційне право брати участь у голосуванні, просимо звернути увагу на наступне:

1. Відповідно до законодавства України право голосувати матимуть лише ті громадяни України, які включені до Державного реєстру виборців, незалежно від факту їхнього перебування на консульському обліку.

У цьому зв’язку просимо тих громадян України, які перебувають на консульському обліку в Посольстві або Генеральному консульстві України, перевірити, чи включено ваше прізвище до Реєстру.

Перевірити наявність інформації про вас у Державному реєстрі виборців ви можете звернувшись до Посольства (тел. 8 (7172) 32 60 42 або до Генерального консульства України (вул.Макатаєва, буд.13-А, тел. 8 (727) 397 51 02).

Для того, щоб ви вчасно отримали запрошення на вибори, просимо також перевірити, чи відповідає ваша адреса реєстрації (прописки) в Казахстані даним Реєстру.

У день голосування включити вас до списку виборців буде неможливо, оскільки це заборонено законодавством.

2. Додаткове роз’яснення для громадян України, які перебувають на консульському обліку: у випадку, якщо ви з моменту постановки на консульський облік в Посольстві або Генеральному консульстві змінили адресу свого проживання (зокрема, переїхали з однієї області до іншої) чи персональні дані (прізвище, ім’я або по-батькові), то ви маєте звернутись із заявою (бланк заяви можна отримати у консула) про зміну виборчої адреси чи своїх персональних даних до Посольства України (для тих, хто проживає в областях: Акмолінська, Актюбінська, Карагандинська, Західно-Казахстанська, Східно-Казахстанська, Північно-Казахстанська, Мангістауська, Атирауська, Костанайська, Павлодарська області та у м.Астана) або до Генерального консульства (для тих, хто проживає в областях: Алматинська, Жамбилська, Кизилординська, Південно-Казахстанська та у м.Алмати).

Зверніть увагу: громадянин України, який перебуває на консульському обліку в Посольстві України, має право проголосувати виключно на виборчій дільниці при Посольстві – якщо він заздалегідь не заявить про свій намір змінити виборчу дільницю. Те саме стосується й тих, хто перебуває на консульському обліку в Генеральному консульстві України – такі особи зможуть проголосувати лише на виборчій дільниці при Генеральному консульстві. Таким чином, перебуваючи на обліку в Посольстві, проголосувати на дільниці при Генеральному консульстві буде неможливо, і навпаки.

У разі необхідності тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, вам необхідно звернутися з мотивованою заявою до Посольства або Генерального консульства. При цьому у заяві слід відзначити факт перебування на консульському обліку в одній з дипломатичних установ України на території Казахстану.Посольство України в Республіці Казахстан

Генеральне консульство України в Республіці Казахстан

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux