Посольство України в Республіці Казахстан

Київ 00:30

Участь у щорічному медіа-тижні "Astana Media Week"

16 вересня, 09:53

11-13 вересня 2019 р., центрі «Казмедіа» м.Нур-Султан відбувся щорічний медіа-тиждень «Astana Media Week». Медійний форум пройшов як серія широкомасштабних галузевих заходів у сфері медіа та комунікацій. На його майданчику було проведено безліч семінарів, презентацій, ворк-шопів та панельних дискусій  щодо актуальних питань сучасного розвитку медіа ринку. 

Міністр інформації та суспільного розвитку РК Даурен Абаєв офіційно відкрив початок роботи Форуму та оголосив мету цьогорічного «AstanaMediaWeek» - розвиток сфери медіа та просування ділових відносин у цій індустрії. До заходу долучилися акіми та їх заступники з різних регіонів РК, місцеві та зарубіжні ЗМІ, експерти у сфері соціальних мереж, прес-секретарі держустанов РК та Посольств акредитованих в Казахстані, онлайн промоутери.   Свої виступи презентували спікери з різних країн, у тому числі з України. Від ПУ в РК у заході взяла участь прес-секретар Посольства В.Г.Самойлова. 

У рамках форуму Посол України в РК І.Д.Кулеба провів зустріч із співзасновником консалтингової групи «Kwendi», яка спеціалізується на комунікації в мас-медіа в Україні та закордоном Андрієм Тарановим і розповів про досвід роботи на теренах Казахстану. 

Дипломати економічної секції відвідали виступ другого представника з України Всеволода Гаврилюка «Ефективне використання технологій моніторингу онлайн-медіа» та обговорили можливості виходу його компанії «Semanticforce», що спеціалізується на системах моніторингу та аналізу онлайн-медіа у режимі реального часу, на ринок РК. 

Форум став корисною можливістю для ознайомлення з роботою Казмедіацентру та державними ЗМІ, які працюють в цій установі, встановлення контактів із спеціалістами в сфері медіа і комунікацій.