Посольство України в Республіці Казахстан

Київ 01:09

Урочисте прийняття з відзначення 28-ої річниці Незалежності України та 101-ої річниці відродження української державності.

06 вересня, 12:33

5 вересня у м.Нур-Султан відбулося урочисте прийняття з відзначення 28-ої річниці Незалежності України та 101-ої річниці відродження української державності.

У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Казахстан Іван Кулеба, Заступник міністра Закордонних справ Республіки Казахстан Марат Сиздиков, депутати Парламенту РК, співробітники МЗС РК, керівники Асамблеї народу Казахстану, представники науково-освітніх, експертних та ділових кіл, члени української діаспори Казахстану, духовенство УГКЦ, громадяни України та місцевий дипломатичний корпус.

У вітальних промовах Посол України Іван Кулеба та Почесний гість, Заступник МЗС Марат Сиздиков відзначили позитивну динаміку українсько-казахстанських відносин та обопільну налаштованість до подальшого поглиблення дружніх відносин між нашими незалежними державами.

Розважальною програмою приємно порадували гостей свята Національний Ансамбль ім.М.Літошка «Товариство українців «Оберіг» м.Нур-Султан та скрипаль Мусахан Турантаев. 

Посольство України в Республіці Казахстан висловлює подяку спонсорам, які долучилися до організації прийняття – ресторану української кухні м.Нур-Султан «Мельниця», DutyFreeмагазину «Dufry», виноробному господарству ім.Князя Трубецького, Новгород-Сіверському сирзаводу та підприємцю Андрію Вітику.