Портал в режиме тестирования и наполнения
ИНФОРМАЦИЯ О ПРОВЕДЕНИИ ВНЕОЧЕРЕДНЫХ ВЫБОРОВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ 25 МАЯ 2014 ГОДА
26 мартa 2014 10:01

1. Информация для граждан Украины 2. Информация для СМИ. Порядок аккредитации представителей СМИ при ЦИК на период подготовки проведения внеочередных выборов Президента Украины 25 мая 2014 года

УВАЖАЕМЫЕ ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ!

Кожен громадянин України, якому на день голосування виповнилось 18 років, має право голосу на виборах незалежно від підстав знаходження на території Казахстану та від перебування чи неперебування на консульському обліку.

Громадяни України, які проживають в Казахстані або перебувають на казахстанській території тимчасово, запрошуються проголосувати на закордонних виборчих дільницях України в м.Астана № 900035  (вул. Кенесари, 41, Посольство України) та м.Алмати № 900036 (вул. Макатаєва, 13-а, Генеральне консульство України).

Щоб забезпечити ваше конституційне право брати участь у голосуванні, просимо звернути увагу на наступне:

Якщо Ви постійно проживаєте або тимчасово будете перебувати в Казахстані в день голосування (25 травня ц.р.), то Ви зможете здійснити своє волевиявлення на одній з двох закордонних виборчих дільниць відповідно до місця Вашого проживання.

Для того, щоб Ви змогли проголосувати, Ви маєте бути включені до Державного реєстру виборців.

Громадяни України, які перебувають на постійному або тимчасовому консульському обліку можуть перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.uaу «Особистому кабінеті виборця».

Якщо Ви не перебуваєте на консульському обліку в Посольстві чи Генеральному консульстві України в Алмати, Ви можете бути включені до Державного реєстру виборців в один з таких способів:

1.     у будь який зручний для себе час (у тому числі й під час виборчого процесу):

·      особисто подати в Посольство заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців).

Відповідну інформацію, включаючи форми заяв, розміщено на веб-сайті МЗС України у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном. До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном” за адресою: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua;

·      звернутися особисто або надіслати документи поштою в Посольство для постановки на консульський облік.

2.    безпосередньо під час виборчого процесу особисто подати до дільничної виборчої комісії відповідної закордонної виборчої дільниці заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців не пізніш як за п’ять днів (за київським часом) до дня виборів.

Звертаємо особливу увагу на те, що бути внесеним до Реєстру (а отже в подальшому мати можливість проголосувати під час позачергових виборів Президентта України 25 травня 2014 року) Ви можете тільки – до 19 травня включно. Після цієї дати до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці не передбачається внесення нових виборців.

Для отримання додаткових консультацій та роз’яснень щодо реалізації Вашого виборчого права Ви можете зателефонувати за номером 8(7172)32-43-25.   

*     *     *

ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ СМИ.

Порядок аккредитации представителей СМИ при ЦИК на период подготовки проведения внеочередных выборов Президента Украины 25 мая 2014 года 

 (ПОРЯДОК АККРЕДИТАЦИИ)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux