Запись на консульский прием - Е-очередь
23 сентября 2020 15:58

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ - ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА

Шановні громадяни!

З метою оптимізації та покращення обслуговування, у консульському підрозділі Посольства України в  Республіці Казахстан запроваджено автоматизовану систему запису на консульський прийом громадян за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/

Увага! Як правило, недоставка системою повідомлень щодо запису на прийом пов'язана з двома причинами: переповненість поштової скриньки у заявника або помилка при зазначенні електронної адреси.

Увага! При реєстрації слід надавати електронну адресу на загальновідомих міжнародних або українських поштових сервісах. Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ в РК, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо;


При відвіданні Консульського відділу, просимо дотримуватись наступних умов:

- до приміщення консульської установи допускатимуться особи, які не мають ознак захворювання та виключно в медичних масках;

- до зали прийому громадян одночасно допускатиметься не більше двох осіб за умови дотримання ними дистанції у 1,5 метра;

- на прийом слід приходити виключно у заброньований час.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН:

Зазначити персональні дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу. У випадку оформлення консульської дії щодо дітей, вказуються дані одного з батьків/законного представника. 

Якщо Ви плануєте звернутися до Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо. • Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення консульської дії разом з дитиною). • Супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу осіб з особливими потребами, неповнолітніх дітей). 

Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги. Наприклад: дві консульські дії – оформлення паспорта та вчинення нотаріальної дії – вимагають попередньої реєстрації на прийом до двох різних консульських посадових осіб, залучених до ведення прийому. Час для вчинення обох дій має бути обрано окремо. Якщо серед переліку консульських послуг відсутнє питання, з якого Ви плануєте звернутися до установи, будь-ласка, зателефонуйте за номером +7 7172 57 70 25.

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі записи, що дублюються, будуть видалені адміністратором.

Консульський підрозділ залишає за собою право скасувати/перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами.

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис.

Для он-лайн запису на прийом необхідно виконати наступні дії:

 • перейти за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/
 • обрати зі списку країн «Республіка Казахстан»;
 • обрати зі списку консульську установу «Посольство України в Республіці Казахстан»;
 • обрати категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, щодо якої Ви плануєте зареєструватися на прийом;
 • обрати дату та час запланованого візиту до Посольства; на наступній вкладці заповнити прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані;
 • перевірити та підтвердити вірність внесених до системи даних.

Після успішної реєстрації на зазначену електронну адресу прийде лист із підтвердженням запису на прийом та інструкціями щодо надання відповідної консульської послуги.

Користуючись системою запису на прийом, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Посольством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

Увага! Просимо пам’ятати, що обрана вами консульська дія може бути вчинена ТІЛЬКИ за умови наявності у Вас усіх необхідних документів!!!

Увага! Заявник несе персональну відповідальність за підготовку необхідних документів для вчинення обраної консульської дії (наявність оригіналів та їх копій).

Звертаємо увагу, що Почесні консульства не приймають на розгляд документи та анкети, в тому числі на оформлення віз.

Почесні консульства надають тільки консульстації з консульських питань.


Просимо не надсилати документи та анкети поштою! Документи, які надіслані поштою, розглядатися і оброблятися не будуть. Консульський відділ Посольства не несе відповідальності при втраті документів надісланих поштою!

Просимо подавати документи особисто!


Для офіційних запитів звертайтеся за електронною адресою: [email protected] 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux