Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
Комерційні пропозиції українських компаній
Опубліковано 11 травня 2020 року о 14:46

Шановні представники ділових кіл!

Пропонуємо до Вашої уваги пропозиції українських підприємств щодо започаткування співробітництва.

2020 р.

АТ «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» спеціалізується на виробництві насосного обладнання, яке експлуатується на енергетичних комплексах атомної і теплової енергетики; об’єктах нафтової, хімічної, харчової промисловості; трубопровідного транспортування нафти і підтримки тиску в нафтових пластах; водопостачання та зрошення; при будівельних і гірничорудних роботах; в системах метрополітенів; на аглодоменних та сталеплавильних виробництвах; в тваринницьких комплексах, каналізаційних, комунально-побутових сферах.

ТОВ «ВАЯРА»спеціалізується на виробництві сталевого низьковуглецевого дроту та трьохгранної холоднодеформованої арматури.

ПАТ «Завод «ТЕМП»спеціалізується на поставках високотехнологічного обладнання для промислових підприємств. Основні виробничі напрямки: устаткування для гальваніки (від гальванічних ліній різного рівня складності до окремих гальванічних ванн і комплектуючих); комплекси для очищення гальваностоків; устаткування для виробництва друкованих плат; трубозварювальне обладнання (сучасні технології зварювання труб для магістральних трубопроводів); різноманітна металопродукція, в тому числі зварювальний стіл.

ПАТ «Інститут транспорту нафти»спеціалізується на проектуванні, консультативному інжиніринговому супроводженні об’єктів транспорту, перевалки, зберігання, розподілу нафти і продуктів її переробки. Діяльність ПАТ «Інститут транспорту нафти» як проектно-інжинірингової компанії спрямована на створення технічно досконалих і екологічно безпечних об’єктів, що володіють високою ефективністю, довговічністю і надійністю експлуатації. Компанія виконує роботи з комплексного проектування нових і розвитку, реконструкції, модернізації існуючих об’єктів, а також розробляє і впроваджує сучасні технології, що підвищують їх економічну ефективність, експлуатаційну надійність, безпеку для людей і природи.

ПрАТ «ДИГ»спеціалізується на розробці і виготовленні різних видів вибухозахищеного електрообладнання для гірничодобувної, нафтопереробної, хімічної та інших галузей промисловості.

ТОВ «Clear Energy»реалізує проекти в сфері відновлюваної енергетики та поводження з твердими побутовими відходами. Компанія готова запропонувати потенційним партнерам свої послуги в таких сферах: генерація електроенергії методами видобутку біогазу зі звалищ, спалювання сміття і біомаси (деревної тріски) з потужною системою очищення викидів; видобуток біогазу за допомогою технології газифікації біомаси (деревної тріски); модернізація котельного обладнання шляхом встановлення утилізаторів димових газів (економайзерів), що призводить до підвищення ККД котлів; поставка лісовим господарствам сушильних комплексів для деревини.

ТОВ «Югпромтехмонтаж»спеціалізується на виробництві: нестандартного промислового обладнання; нестандартного обладнання для харчової промисловості; устаткування для виробництва і ремонту залізничних вагонів; авіаційного обладнання та запчастин; устаткування для сільського господарства; технологічного обладнання; вантажопідйомних механізмів; металоконструкцій; штампів і штампового оснащення; транспортних систем і механізмів.

ТОВ «УДЕН-Україна»спеціалізується на виробництві електрообігрівачів різних модифікацій.


2019 р.

ТОВ «Харків Хімпром»– сучасне українське підприємство, яке спеціалізується на виробництві пластикової тари, призначеної для зберігання та транспортування рідких хімічних речовин, а також харчової продукції. Матеріали і технології, що використовуються у виробництві тари дозволяють використовувати каністри для зберігання небезпечних хімічних речовин.

ДП «Бурштин України»– єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю», має багаторічний досвід та бездоганну репутацію на ринку ювелірних прикрас. ДП зарекомендувало себе як надійний та потужний партнер, що відповідає за високу якість своїх виробів. Асортимент ДП «Бурштин України» - це понад 500 видів ювелірних прикрас з бурштину та дорогоцінних металів: намиста, браслети, кулони, брошки, сережки, перстні, підвіски, кольє тощо.

АТ «Мотор Січ»одне з провідних підприємств з випуску авіаційних двигунів для літаків та вертольотів, промислових газотурбінних установок, енергоустановок для генерації електричної і теплової енергії при утилізації низькокалорійних видів палива, товарів медичного призначення (ендопротезів суглобів), товарів народного споживання, що застосовуються у побуті, малому і середньому бізнесі, сільському і присадибному господарстві, а також під час активного відпочинку.

Підприємство «Рось-Гума»являється виробником резино-технічних та латексних виробів, а також прокладок і ремкомплектів для сільськогосподарської, автомобільної, вантажної і тракторної техніки. Асортимент продукції, що випускається досить великий і постачається підприємствам різних галузей (автомобілебудування, сільгоспмашинобудування, переробні підприємства агрокомплексу тощо).

ТОВ «КТ Україна»– національний виробник і дистриб’ютор продукції для ремонту і будівництва під власними торговими марками «Dnipro-M», «Foresta», «Ataman». Основні групи товарів, представлені в асортименті компанії: ручний електроінструмент; зварювальне обладнання; абразивний інструмент; компресорне обладнання; садово-паркова техніка; будівельна хімія.

ПрАТ «АвтоКрАЗ»спеціалізується на виробництві важкої автомобільної техніки: автомобілі-самоскиди, сідельні тягачі, бортові автомобілі, лісовози і сортиментовози, автомобільні шасі під монтаж різнорідного спецобладнання, причепи та напівпричепи. Виробництво автомобілів КрАЗ націлене на такі основні сегменти ринку: будівництво, дорожнє і комунальне господарства; гірничодобувна і лісозаготівельна промисловість, нафтогазовий комплекс, збройні сили і підрозділи з ліквідації надзвичайних ситуацій.

АТ «Ельворті»спеціалізується на виробництві посівної, ґрунтообробної техніки, а також техніки для захисту рослин високого технічного рівня на основі нових технологій.

ТОВ «Дніпровський завод спеціальних труб»спеціалізується на виробництві та постачанні труб, безшовних холоднодеформованих (в тому числі, капілярних, тонкостінних і особливо тонкостінних, профільних) з нержавіючих сталей, жаростійких і жароміцних сталей і сплавів, титану і його сплавів, тугоплавких металів і сплавів, алюмінію і алюмінієвих сплавів, кольорових металів і сплавів, а також крутовигнутих кутників (відводів) RCР≤0,7..1,0 Dнар, прутків зі спеціальною обробленою поверхнею і дроту, в т.ч. пружинного високоміцного, з нержавіючих і легованих сталей, нікелю і його сплавів.

ПАТ «АВ-Фарма»спеціалізується на виробництві засобів надання першої медичної допомоги для гірничодобувних підприємств, нафтогазової галузі, логістики, державних установ, офісів, побутових умовах.

ТОВ «ЛІВ-ЕНЕРГО»є офіційним представником ряду компаній та пропонує наступну продукцію: світлодіодні освітлювальні прилади та світлодіодні лампи; модульні транспортабельні котельні (газ, тверде паливо, щепа, вугілля, дрова), котли газові, твердопаливні; індивідуальні теплові пункти; генератори (бензинові, дизельні, газові); стабілізатори напруги; геліосистеми (сонячні колектори, бойлери тощо); теплові насоси; сонячні панелі, інвертори; електрокотли, тощо. Компанія також займається супроводом і реалізацією енергоефективних та енергоощадних проектів (енергетичні аудити, аудити якості виконання будівельних робіт, технічний нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт, проектування, впровадження проектів тощо.

Науково-виробниче підприємство «Пірена», провідний український виробник і постачальник засобів пожежогасіння, індивідуального захисту, а також протипожежного спорядження і обладнання.

ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро»спеціалізується на виробництві і реалізації алкогольно-безалкогольної продукції.

ТОВ «Запорізький механічний завод»спеціалізується на виготовленні запасних частин (вкладиші, втулки, шестерні, редуктори, клапани, тощо) для залізничного рухомого складу, зокрема до: тепловозів, оснащеним дизельними двигунами: 2Д100, 10Д100, 14Д40, 11Д45 , 2ТЕ116, 5Д49, 6Д49, Д50, 2Д50, ПДГ-1М, К6S310DR, 6S310DR, 211Д-1 (6ЧН21 / 21); електровозів серії ВЛ і НС.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux