Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
Наказ Посольства України в Казахстані Про введення в дію тарифів консульського збору та термінів вчинення консульських дій
Опубліковано 19 лютого 2013 року о 07:21

 

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ В РЕСПУБЛІЦІ КАЗАХСТАН

 

                                                             НАКАЗ

 

„07” лютого 2013 р.                 м.Астана                              № _9_

 

Про введення в дію тарифів консульського 

збору та термінів вчинення консульських дій   

 

Відповідно до п.14 (п.15 – для консульських установ) Положення про консульський збір України, затвердженого наказом МЗС України № 3 від 5 січня 2011 року; положень наказу МЗС України «Про затвердження Інструкції про порядок оформлення іноземцям та особам без громадянства віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію» від 26.07.2011 року № 196, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.08.2011 року за № 983/19721; положень наказу МЗС України «Про затвердження Порядку оформлення і видачі дипломатичними представництвами та консульськими установами України паспорта громадянина України для виїзду за кордон» від 09.01.2006 року № 1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.01.2012 року за № 66/11940, а також положень інших нормативно-правових актів України, що регулюють порядок вчинення консульських дій, наказую:

 

І. Ввести в дію з „11” лютого 2013 р. Тарифи консульського збору (далі – Тарифи), що справляються за вчинення консульських дій в Посольстві України в Республіці Казахстан та Генеральному консульстві України в Алмати, затверджених 07 вересня 2011 року Першим заступником Міністра закордонних справ України Р.М.Демченком, що додаються.

 

ІІ. Затвердити такі терміни вчинення консульських дій:

 

1. Оформлення іноземцям та особам без громадянства віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію.

У звичайному порядку –  п’ятнадцять календарних днів з дати отримання візової анкети, документів, необхідних для оформлення візи, та сплати консульського збору, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Строк розгляду звернення про оформлення візи може бути продовжено до тридцяти календарних днів у разі необхідності проведення подальшої перевірки зазначених документів.

У терміновому порядку – один – п’ять  календарних днів.

Термінове оформлення візи здійснюється за бажанням іноземця/особи без громадянства та у разі наявності такої можливості.

 

2. Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Для ЗДУ, обладнаних системою ДІС: протягом не більше як тридцяти днів після оформлення анкети.

У разі необхідності здійснення запитів до компетентних органів, термін оформлення паспорта продовжується на термін, необхідний для отримання відповіді, але не може перевищувати три місяці.

Для ЗДУ, не обладнаних системою ДІС: у звичайному порядку - до одного місяця з дня подання заяви-анкети та сплати консульського збору, але не менше, ніж десять робочих днів; у терміновому порядку – до десяти робочих днів за заявами громадян у разі наявності технічної можливості.

У разі необхідності здійснення запитів до компетентних органів, термін оформлення паспорта продовжується на термін, необхідний для отримання відповіді, але не може перевищувати три місяці. 

Якщо поїздка пов’язана з терміновим лікуванням від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав в Україні або в третій країні, паспорт оформлюється протягом трьох робочих днів.

 

3. Продовження строку дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

У звичайному порядку – десять робочих днів, у терміновому порядку – три робочих дні з дати подання необхідних документів та сплати консульського збору.

У разі необхідності здійснення запитів до компетентних органів України, термін продовження строку дії паспорту подовжується на термін, необхідний для отримання відповіді, але не може перевищувати один місяць.

 

4. Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну.

Вчиняється в день подання громадянином відповідної заяви-анкети, необхідних документів та сплати консульського збору.

У разі необхідності здійснення запитів до компетентних органів, термін оформлення посвідчення особи на повернення в Україну продовжується на термін, необхідний для отримання відповіді.

 

5. Розгляд заяв про внесення змін до паспорта громадянина України для виїзду за кордон (заяв про внесення відомостей про дітей (у тому числі вклеювання фотокартки) до паспортного документа одного з батьків чи законного представника).

     У звичайному порядку зміни до паспорта вносяться на підставі відповідної письмової заяви громадянина (законного представника) протягом трьох робочих днів, враховуючи день подання документів.
     У терміновому порядку за клопотанням заявника та наявності технічної можливості зміни до паспорта можуть бути внесені у день звернення. 

 

6. Нотаріальні дії.

Вчиняються в день подання заявником усіх необхідних документів та сплати консульського збору.

 

7. Дії з витребування документів.

До дій з витребування документів терміновий тариф консульського збору не застосовується.

 

8. Дії з реєстрації актів цивільного стану.

Розгляд  заяв щодо реєстрації смерті та народження, а також реєстрація цих актів здійснюється в день подачі заявником необхідних документів за нульовою тарифною ставкою.

До інших дій з реєстрації актів цивільного стану терміновий тариф консульського збору не застосовується.

З питань розгляду заяв та реєстрації актів цивільного стану керуватися Інструкцією про порядок реєстрації актів цивільного стану в дипломатичних представництвах та к онсульських установах України, затвердженою Наказом Мінюсту України та МЗС України 23.05.01 № 32/5/101 (у редакції наказу Мінюсту України, МЗС України від 25.08.04 № 90/5/191; зареєстрована в Мінюсті України 01.06.01 за № 473/5664) та Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затвердженими наказом Мін’юсту України від 12.01.2011 № 96/5 (зареєстровані в Мін’юсті України від 14.01.2011 № 55/18793).

 

9. Прийняття на консульський облік. 
Прийняття на тимчасовий консульський облік – протягом трьох робочих днів з дати подання необхідних документів. 
Прийняття на постійний консульський облік - протягом трьох робочих днів з дати подання необхідних документів та сплати консульського збору у звичайному порядку, у терміновому порядку - у день звернення за умови подання необхідних документів та сплати консульського збору.
 

10. Інші консульські дії.

Дії з питань оформлення дозволу на постійне проживання за кордоном, громадянства, імміграції в Україну тощо вчиняються у строки, передбачені наступними нормативно-правовими актами України: Порядком розгляду у закордонних дипломатичних представництвах України клопотань громадян України, які виїхали за її межі тимчасово, про залишення на постійне проживання за кордоном, затвердженим наказом МЗС України від 22.11.1999 р. № 201, Законом України «Про імміграцію» від 07.06.2001 р., Порядком провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, затвердженим Указом Президента України від 27.03.2001 р. № 215.

 
ІІІ. Усі консульські дії вчиняти після надання повного комплекту документів, передбачених для їх вчинення і визначених відповідними нормативно-правовими актами України, та стягнення із заявників консульського збору. 
 
ІV. При вчиненні консульської дії в терміновому порядку чи в 

позаробочий  час  консульський  збір справляти у подвійному розмірі.
 

V. Канцелярії установи ознайомити з цим наказом консульських співробітників та спеціаліста з фінансових питань установи під розпис.

 

VІ. Загальний контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Посол України 

в Республіці Казахстан               /підпис/                             О.О.Дьомін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З наказом ознайомлені:

1.віце-консул – О.Ю.Брайко                                                  ____/підпис/____

2.провідний спеціаліст

з фінансових питань – М.І.Палєєв                                       ____/підпис/____

3. копію Наказу надіслати до ГКУ в Алмати

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux