Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 10:44

ДРУГИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ (м.Київ)

25 квітня, 10:34

17–18 травня 2018 року в ТПП України під гаслом «Українці світу – для України» відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори «Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір».

Програмою Форуму передбачена участь керівників і представників органів державної влади України, неурядових організацій, дипломатичних установ, а також представників українського бізнесу за кордоном.

В ході заходу планується обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.

Реєстрація учасників Форуму здійснюється на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua) за посиланням: https://ucci.org.ua/…/drugii-mizhnarodnii-forum-ukrayinskoy….

З питань стосовно програми заходу звертатись за тел.: +38 (044) 461-98-07 або на електронні адреси: bgn-ier@ucci.org.ua, oas-ier@ucci.org.ua.
Особа, відповідальна за організацію перебування учасників Форуму: Ольга Колесник, тел.: +38 098 927 35 91, e-mail: olga@sputnik.kiev.ua.