Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 10:38

Українські традиції. Писанкарство

06 квітня, 12:58

5 квітня ц.р. за ініціативою та повною організацією Посольства в Астані, в Українському культурно-інформаційному центрі у складі ПУ в РК проведено захід з поширення українських традицій – розпису писанок, підвищення іміджу України як сучасної країни – “ Українські традиції. Писанкарство”.

Участь у майстер-класі взяли: український ТОП-артист MONATIK, діти з Дитячого будинку «SOS детсткие деревни Казахстана», школяри 47-ї школи м.Астана, діти з багатодітних родин Казахстану, казахстанські ЗМІ, дипломати.

Висока зацікавленість молодих гостей майстер-класом була помітна вже при при обговоренні проекту з директором 47-ї школи О.Є.Тодераш та вихователями дитячого будинку. Участь взяли кращі за успішністю школярі, які, при цьому, виявили бажання надалі вивчати українську мову.

Захід було відкрито промовою керівника установи про українство, перед Великодні традиції та звичаї. Своїм мотиваційним виступом Дмитро Монатик закликав дітей “завжди вірити у свою мрію та не боятися втілювати її у життя”. Присутні мали змогу зробити фотографії з артистом на згадку, розписати спільну «писанку дружби».

Фото можна переглянути у фотогалереї за посиланням: http://kazakhstan.mfa.gov.ua/ua/press-center/photos/2350-pysankarstvo_MONATIK

Останні новини

ДРУГИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ (м.Київ) | Вчора, 10:34

17–18 травня 2018 року в ТПП України під гаслом «Українці світу – для України» відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори «Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір».