Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 10:41

13 березня 2018 р. в культурно-інформаційному центрі у складу ПУ в РК в Астані відбувся святковий літературно-музичний вечір «Спогади про Великого Кобзаря»

14 березня, 18:47

Захід організований Посольством за участю вихованців столичної школи-гімназії № 47 з вивченням української мови та хорового колективу «Червона калина» УКЦ «Ватра» м. Астана

Учасники заходу і гості ознайомилися з експозицією творів Кобзаря періоду заслання, публікаціями та відеосюжетами про його життя і творчість.

ТПУ привітав присутніх з черговою нагодою вшанувати пам'ять Великого поета – Пророка України і підкреслив, що тема Шевченка є для Казахстану найбільшим світовим іміджевим проектом і базою для розвитку дружніх відносин з Україною. Він ознайомив гостей з новими виданнями творів Поета, у т.ч. перекладами казахською мовою, поінформував про заплановану прем’єру показу в Україні фільму «Тарас. Повернення» (22.05.208 р.) та запевнив, що Посольство докладатиме максимум зусиль, аби шевченківська тематика і надалі сприяла поглибленню українсько-казахстанських зв’язків у всіх сферах.

Святкова літературно-музична програма «Любові пам’ять незабутня… Жінки в житті Тараса Шевченка» учнівського колективу школи-гімназії № 47 доповнювались відеосюжетами, фотокомпозиціями і сценками. Для підготовки своєї програми вчителі та учні провели значну пошукову роботу, підготували матеріали з біографії Т.Шевченка та в сценічній формі розповіли про його мрії і сподівання.

Хоровий колектив «Червона калина» УКЦ «Ватра» продовжив тему заходу піснями і віршами Кобзаря: зокрема, прозвучала пісня «На високій дуже кручі», вірш Т.Шевченка «Якби ви знали, паничі» у виконанні І.Волошина та власна віршована композиція про Т.Шевченка Л.Антонюк. Наостанок усі учасники і гості заходу виконали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Т.Шевченка. Вечір завершився спільним фотографуванням.

Останні новини

ДРУГИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ (м.Київ) | Вчора, 10:34

17–18 травня 2018 року в ТПП України під гаслом «Українці світу – для України» відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори «Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір».