Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 10:40

В Республіці Казахстан громадські об’єднання українців активно відзначають Шевченківські дні, присвячені 204-й річниці з дня народження славетного Кобзаря

12 березня, 18:30

11 березня 2018 року у м. Павлодар проведено літературно-музичний концерт «Тарасова мова і пісня». Концертна зала «Достик» («Дружба») на 450 місць була майже повна. Програму концерту павлодарців склали понад три десятки номерів.

Відкриваючи святковий вечір, засновник і незмінний голова Товариства М.Парипса висловив щиру вдячність активістам, спонсорам, місцевій греко-католицькій церкві, Посольству України за всебічне сприяння у діяльності громади Приіртишшя. Вітальне слово від імені Посольства виголосив перший секретар В.Бондар. 

Того ж дня українські дипломати разом з представниками громади українців вшанували пам’ять жертв штучного голоду в Україні й Казахстані покладенням живих квітів до Монументу жертвам казахського голодомору (Великого голоду).

Крім того, Павлодарське обласне Товариство української культури ім. Т.Шевченка (керівник – М.Парипса) 4 березня ц.р. провело конкурс читців віршів Кобзаря і творів про нього; переможців конкурсу, в якому брали участь і дорослі і малі, нагороджено дипломами, книгами і правом взяти участь у святковій концертній програмі «Тарасова мова і пісня…». 

А 1 березея 2018 року на обласному радіо м.Павлодар прозвучала передача до дня народження Кобзаря.

Останні новини

ДРУГИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ (м.Київ) | Вчора, 10:34

17–18 травня 2018 року в ТПП України під гаслом «Українці світу – для України» відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори «Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір».