Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 10:39

Вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка у мм.Актау та Форт-Шевченко

11 березня, 14:17

09 березня 2018 р. у м. Актау відбулося урочисте покладання вінка до пам’ятника Великому Кобзареві, у якому взяли участь заступник акіма м. Актау Г.Кальмуратова, завідувач секретаріату АНК Мангистауської області Г.Ісмурзіна, члени Українського обласного національно культурного центру ім. Т.Г.Шевченка, громадськість міста та області.

10 березня 2018 р. представники Посольства взяли участь у вшануванні Т.Г.Шевченка біля його пам’ятника на території найбільшого за межами України Музею Кобзаря у м. Форт-Шевченко. У заході взяли участь представники акімату міста, АНК, члени УКЦ, виховані шкіл, громадськість міста та області, місцеві ЗМІ. 

Того ж дня, представники Посольства спільно з завідувачем секретаріату АНК Мангистауської області Г.Ісмурзіною, керівництвом акімату м. Форт-Шевченко здійснили сходження на гору, де оглянули залишки Новопетровського укріплення та пам’ятну плиту із зазначенням про перебування тут Т.Шевченка.

Останні новини

ДРУГИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ (м.Київ) | Вчора, 10:34

17–18 травня 2018 року в ТПП України під гаслом «Українці світу – для України» відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори «Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір».