Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 10:20

Посольство України в РК і єдина в Азії Астанинська школа-гімназія № 47 з вивченням української мови провели урочистий захід «Вершини Незалежності», присвячений 100-річчю Дипломатичної служби України та 26-й річниці незалежності Республіки Казахстан

18 грудня 2017, 13:08

15 грудня 2017 року Астанинська школа-гімназія № 47 спільно з Посольством України в РК провели урочистий захід «Вершини Незалежності», присвячений 100-річчю Дипломатичної служби України та 26-й річниці незалежності Республіки Казахстан.

Учасників заходу тепло вітали, окрім українських дипломатів, член Сенату Парламенту Казахстану Є.Мамитбеков та перший заступник голови Сариаркинської районної філії партії «Нур Отан» («Сяйво Вітчизни») м. Астани Б.Алімгазіна.

Школа-гімназія № 47 м. Астани існує вже 23 роки, і весь цей час була і залишається єдиною на теренах Казахстану, та й усієї Азії, де на постійній основі вивчається українська мова. Багато років між Посольством України і цим навчальним закладом існують плідні творчі зв’язки. Цього разу школярі під керівництвом своїх учителів підготували майже годинну, досить змістовну літературно-музичну композицію, в якій, зокрема, охоплено історію України від часів Київської Русі, Запорізької Січі до періоду незалежності та встановлення дипломатичних відносин між суверенними і дружніми державами – Україною і Казахстаном.

Останні новини

ДРУГИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ (м.Київ) | Вчора, 10:34

17–18 травня 2018 року в ТПП України під гаслом «Українці світу – для України» відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори «Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір».