Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 02:20

26 липня в Службі Центральних Комунікації відбулася прес-конференція «25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Казахстаном. Розвиток в дусі дружби і надійного партнерства»

26 липня, 15:55

Керівник української дипломатичної установи В.Джиджора привітав присутніх журналістів з ювілейною датою та зачитав привітання президентів України та Казахстану з цієї нагоди.
Дипломат надав історичну довідку з започаткування першої дипломатичної місії в Алмати, окреслив основні здобутки нашої співпраці з Казахстаном у економічній та гуманітарній сфері.
"Між Україною та Казахстаном існує велика договірно-правова база. Наразі чинними є 64 документи. Ще 16 проходять узгодження", - сказав В.Джиджора.
Відповідаючи на питання журналістів щодо зменшення товарообігу між Україною та Казахстаном останніми роками керівник дипломатичної установи пояснив, що на це існують об'єктивні причини: неврахування обсягів торгівлі анексованих територій та зони АТО, курсу РК на імпортозаміщення, штучні бар'єри на шляху транспортування українських товарів у РК через РФ (1 січня 2016 – фактична заборона транспортування через російську територію українських товарів), торговельні обмеження, які впроваджуються у рамках Євразійського економічного союзу тощо.

 

Останні новини

Звертаємо Вашу увагу! | 16 серпня, 14:24

Шановні громадяни! У зв’язку із святкуванням  Дня незалежності України Посольство України в Республіці Казахстан 24-25 серпня не працюватиме.    

Посольство України в Республіці Казахстан нагороджено пам'ятною медаллю Ватикану | 15 серпня, 13:26

За підтримку загальнолюдських та духовно-моральних цінностей, фундаментальних та непорушних істин Папський нунцій Ф.Чуллікатт вручив українським дипломатам пам'ятну медаль Ватикану.

7 серпня 2017 року в Караганді розпочала свою роботу українська літня школа "Здійснення мрій" | 09 серпня, 09:16

Школа працюватиме до початку вересня. Навчання включатиме вивчення української мови, історії та культури України.