Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 02:20

Казахстанські вчені передають естафету знань українцям

19 липня, 09:37

19 липня 2017 року в Посольстві України в Астані відбулася презентація науково-дослідного проекту приватного закладу Академія «Болашак» «КАРЛАГ: пам'ять в ім'я майбутнього». Проект неодноразово був презентований закордоном. Цьогоріч книги проекту будуть передані Національній бібліотеці ім.В.Вернадського.

Сучасне покоління мало що знає про трагедію, яку пережили їхні діди і прадіди, про тисячі загублених доль в'язнів таборів. Слово «Карлаг» для них тільки звук і не більше.

Понад десять років казахстанські вчені Приватного закладу «Академія Болашак» працюють над реалізацією науково-дослідного освітнього проекту «Карлаг: пам'ять в ім'я майбутнього».

В реалізації даного проекту Академія та керівник проекту, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАН Республіки Казахстан Дулатбеков Нурлан Оринбасарович бачить свою особливу місію - донести правду про в'язнів Карлагу: політичних в'язнів і військовополонених, які, попри свій суворий статус, продовжували жити, любити і працювати, не втратили віру і залишили пам'ять про минуле нащадкам.

Посольство України сприяє розвитку співпраці у науковій сфері.

Нагадаємо, це вже другий обмін книгами між Україною і Республікою Казахстан. Перший обмін між Національною бібліотекою РК (м.Алмати) і Національною книжковою палатою України відбувся на початку червня 2017 року.

Посольство України впевнене, що спільна робота приносить велику користь у співпраці між нашими країнами, розвиває у молоді практичні навички небайдужості, соціальної відповідальності, шанує історію країн і народів.


Спікери: Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Казахстан - ДЖИДЖОРА Володимир Григорович;

Керівник науково-просвітницького проекту «Карлаг: пам'ять в ім'я майбутнього», доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАН Республіки Казахстан ДУЛАТБЕКОВ Нурлан Оринбасарович.

  

 

Останні новини

Звертаємо Вашу увагу! | 16 серпня, 14:24

Шановні громадяни! У зв’язку із святкуванням  Дня незалежності України Посольство України в Республіці Казахстан 24-25 серпня не працюватиме.    

Посольство України в Республіці Казахстан нагороджено пам'ятною медаллю Ватикану | 15 серпня, 13:26

За підтримку загальнолюдських та духовно-моральних цінностей, фундаментальних та непорушних істин Папський нунцій Ф.Чуллікатт вручив українським дипломатам пам'ятну медаль Ватикану.

7 серпня 2017 року в Караганді розпочала свою роботу українська літня школа "Здійснення мрій" | 09 серпня, 09:16

Школа працюватиме до початку вересня. Навчання включатиме вивчення української мови, історії та культури України.