Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 10:17

В.Джиджора дав інтерв’ю каналу “Atameken business channel”

26 квітня 2017, 17:50

25 квітня 2017 року Тимчасовий повірений у справах України в РК В.Джиджора дав інтерв’ю оглядачу впливового казахстанського каналу “Atameken business channel” Д.Москаленку, в якому розповів про стан та перспективи розвитку економічної співпраці між Україною та РК, підготовку до участі України в  Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕКСПО-2017" та проведення 13-го засідання Спільної міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, заходи з розвитку логістичної складової українсько-казахстанської торговельно-економічної співпраці.

З метою популяризації української тематики та української кухні в РК напередодні МСВ "ЕКСПО-2017" та 13-го засідання СМК, інтерв’ю проводилось в ресторані національної кухні “Мельниця”. 

“Atameken business channel” – перший казахстанський мультимедійний цілодобовий канал новин бізнесу, представлений на ключових контентних платформах РК. В ефірі каналу виходить понад 60 інформаційних та аналітичних програм. Ведучий Д.Москаленко визнаний кращим оглядачем 2016 року РК, є етнічним українцем, батько якого народився в Миколаївській області.

Інтерв’ю ТПУ заплановано до ефіру 1 травня 2017 року о 14.10.

Останні новини

ДРУГИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ (м.Київ) | Вчора, 10:34

17–18 травня 2018 року в ТПП України під гаслом «Українці світу – для України» відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори «Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір».