Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 02:23

В.Джиджора дав інтерв’ю каналу “Atameken business channel”

26 квітня, 17:50

25 квітня 2017 року Тимчасовий повірений у справах України в РК В.Джиджора дав інтерв’ю оглядачу впливового казахстанського каналу “Atameken business channel” Д.Москаленку, в якому розповів про стан та перспективи розвитку економічної співпраці між Україною та РК, підготовку до участі України в  Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕКСПО-2017" та проведення 13-го засідання Спільної міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, заходи з розвитку логістичної складової українсько-казахстанської торговельно-економічної співпраці.

З метою популяризації української тематики та української кухні в РК напередодні МСВ "ЕКСПО-2017" та 13-го засідання СМК, інтерв’ю проводилось в ресторані національної кухні “Мельниця”. 

“Atameken business channel” – перший казахстанський мультимедійний цілодобовий канал новин бізнесу, представлений на ключових контентних платформах РК. В ефірі каналу виходить понад 60 інформаційних та аналітичних програм. Ведучий Д.Москаленко визнаний кращим оглядачем 2016 року РК, є етнічним українцем, батько якого народився в Миколаївській області.

Інтерв’ю ТПУ заплановано до ефіру 1 травня 2017 року о 14.10.

Останні новини

Звертаємо Вашу увагу! | 16 серпня, 14:24

Шановні громадяни! У зв’язку із святкуванням  Дня незалежності України Посольство України в Республіці Казахстан 24-25 серпня не працюватиме.    

Посольство України в Республіці Казахстан нагороджено пам'ятною медаллю Ватикану | 15 серпня, 13:26

За підтримку загальнолюдських та духовно-моральних цінностей, фундаментальних та непорушних істин Папський нунцій Ф.Чуллікатт вручив українським дипломатам пам'ятну медаль Ватикану.

7 серпня 2017 року в Караганді розпочала свою роботу українська літня школа "Здійснення мрій" | 09 серпня, 09:16

Школа працюватиме до початку вересня. Навчання включатиме вивчення української мови, історії та культури України.