Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 19:54

В.Джиджора дав інтерв’ю каналу “Atameken business channel”

26 квітня, 17:50

25 квітня 2017 року Тимчасовий повірений у справах України в РК В.Джиджора дав інтерв’ю оглядачу впливового казахстанського каналу “Atameken business channel” Д.Москаленку, в якому розповів про стан та перспективи розвитку економічної співпраці між Україною та РК, підготовку до участі України в  Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕКСПО-2017" та проведення 13-го засідання Спільної міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, заходи з розвитку логістичної складової українсько-казахстанської торговельно-економічної співпраці.

З метою популяризації української тематики та української кухні в РК напередодні МСВ "ЕКСПО-2017" та 13-го засідання СМК, інтерв’ю проводилось в ресторані національної кухні “Мельниця”. 

“Atameken business channel” – перший казахстанський мультимедійний цілодобовий канал новин бізнесу, представлений на ключових контентних платформах РК. В ефірі каналу виходить понад 60 інформаційних та аналітичних програм. Ведучий Д.Москаленко визнаний кращим оглядачем 2016 року РК, є етнічним українцем, батько якого народився в Миколаївській області.

Інтерв’ю ТПУ заплановано до ефіру 1 травня 2017 року о 14.10.

Останні новини

21 травня - День пам’яті жертв політичних репресій | 16 травня, 07:06

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій, встановлений указом Президента України у 2004 році. 

Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні | 09 травня, 13:42

9 травня 2017 року з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Посольство України спільно з українцями Казахстану, професорським складом та студентами ЄНУ ім.Л.Гумільова, вшанували пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни панихидою в УГКЦ Св. Йосифа Обручника, пам'ятною ходою до монументу «Отан қорғаушылар» та покладанням квітів до Вічного вогню.

6 травня 2017 року в Посольстві України в РК відбулося вручення пам’ятних медалей ветеранам Другої світової війни | 06 травня, 10:08

На заході, крім шановних ветеранів Другої світової війни, були присутні заслужений енергетик Казахської РСР, почесний енергетик СРСР Булат Куанишев, директор науково-дослідного інституту «Алаш» ЄНУ ім. Л. М. Гумільова Султан Хан Аккули, запрошений професор з України ЄНУ ім. Л. М. Гумільова Петро Токар, дипломати Посольства.