Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 02:21

Зустріч з керівниками українських громад

26 квітня, 06:29

У Посольстві відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в РК В.Джиджори з керівниками українських громад Казахстану

25 квітня 2017 року, напередодні ювілейної, XXV сесії Асамблеї народу Казахстану, до української амбасади в Астані завітали члени АНК, голови об’єднань наших краян м. Астана, Актюбинської, Атирауської, Жамбилської, Західно-Казахстанської, Костанайської та Мангистауської областей.

Тимчасовий повірений у справах України в РК В.Джиджора поінформував очільників українських громад про роботу Посольства, спрямовану на активізацію багатогранного українсько-казахстанського співробітництва, розповів про плани на найближчу перспективу.

Зокрема, 26 квітня, у День учасників ліквідації наслідків радіаційних аварій і катастроф, українські дипломати у взаємодії зі столичним акіматом проведуть в Астані урочисту церемонію покладання квітів до Пам’ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС та разом з українцями Астани візьмуть участь у траурному мітингу.

В.Джиджора також закликав усіх казахстанських українців взяти активну участь у низці комеморативних заходів, які відбудуться ближчим часом. Серед них - День пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8-9 травня, національний День України у рамках міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО-2017 15 червня.

Останні новини

Звертаємо Вашу увагу! | 16 серпня, 14:24

Шановні громадяни! У зв’язку із святкуванням  Дня незалежності України Посольство України в Республіці Казахстан 24-25 серпня не працюватиме.    

Посольство України в Республіці Казахстан нагороджено пам'ятною медаллю Ватикану | 15 серпня, 13:26

За підтримку загальнолюдських та духовно-моральних цінностей, фундаментальних та непорушних істин Папський нунцій Ф.Чуллікатт вручив українським дипломатам пам'ятну медаль Ватикану.

7 серпня 2017 року в Караганді розпочала свою роботу українська літня школа "Здійснення мрій" | 09 серпня, 09:16

Школа працюватиме до початку вересня. Навчання включатиме вивчення української мови, історії та культури України.