Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 19:54

Зустріч з керівниками українських громад

26 квітня, 06:29

У Посольстві відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в РК В.Джиджори з керівниками українських громад Казахстану

25 квітня 2017 року, напередодні ювілейної, XXV сесії Асамблеї народу Казахстану, до української амбасади в Астані завітали члени АНК, голови об’єднань наших краян м. Астана, Актюбинської, Атирауської, Жамбилської, Західно-Казахстанської, Костанайської та Мангистауської областей.

Тимчасовий повірений у справах України в РК В.Джиджора поінформував очільників українських громад про роботу Посольства, спрямовану на активізацію багатогранного українсько-казахстанського співробітництва, розповів про плани на найближчу перспективу.

Зокрема, 26 квітня, у День учасників ліквідації наслідків радіаційних аварій і катастроф, українські дипломати у взаємодії зі столичним акіматом проведуть в Астані урочисту церемонію покладання квітів до Пам’ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС та разом з українцями Астани візьмуть участь у траурному мітингу.

В.Джиджора також закликав усіх казахстанських українців взяти активну участь у низці комеморативних заходів, які відбудуться ближчим часом. Серед них - День пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8-9 травня, національний День України у рамках міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО-2017 15 червня.

Останні новини

21 травня - День пам’яті жертв політичних репресій | 16 травня, 07:06

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій, встановлений указом Президента України у 2004 році. 

Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні | 09 травня, 13:42

9 травня 2017 року з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Посольство України спільно з українцями Казахстану, професорським складом та студентами ЄНУ ім.Л.Гумільова, вшанували пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни панихидою в УГКЦ Св. Йосифа Обручника, пам'ятною ходою до монументу «Отан қорғаушылар» та покладанням квітів до Вічного вогню.

6 травня 2017 року в Посольстві України в РК відбулося вручення пам’ятних медалей ветеранам Другої світової війни | 06 травня, 10:08

На заході, крім шановних ветеранів Другої світової війни, були присутні заслужений енергетик Казахської РСР, почесний енергетик СРСР Булат Куанишев, директор науково-дослідного інституту «Алаш» ЄНУ ім. Л. М. Гумільова Султан Хан Аккули, запрошений професор з України ЄНУ ім. Л. М. Гумільова Петро Токар, дипломати Посольства.