Посольство України в Республіці Казахстан

, Київ 01:33

Зустріч з керівниками українських громад

26 квітня, 06:29

У Посольстві відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в РК В.Джиджори з керівниками українських громад Казахстану

25 квітня 2017 року, напередодні ювілейної, XXV сесії Асамблеї народу Казахстану, до української амбасади в Астані завітали члени АНК, голови об’єднань наших краян м. Астана, Актюбинської, Атирауської, Жамбилської, Західно-Казахстанської, Костанайської та Мангистауської областей.

Тимчасовий повірений у справах України в РК В.Джиджора поінформував очільників українських громад про роботу Посольства, спрямовану на активізацію багатогранного українсько-казахстанського співробітництва, розповів про плани на найближчу перспективу.

Зокрема, 26 квітня, у День учасників ліквідації наслідків радіаційних аварій і катастроф, українські дипломати у взаємодії зі столичним акіматом проведуть в Астані урочисту церемонію покладання квітів до Пам’ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС та разом з українцями Астани візьмуть участь у траурному мітингу.

В.Джиджора також закликав усіх казахстанських українців взяти активну участь у низці комеморативних заходів, які відбудуться ближчим часом. Серед них - День пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8-9 травня, національний День України у рамках міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО-2017 15 червня.

Останні новини

Посольство України та українці Казахстану провели мітинг з нагоди Дня кримськотатарського національного прапора | 26 червня, 14:20

26 червня в столиці Казахстану Посольство провело мітинг з нагоди Дня кримськотатарського національного прапора. Участь у заході взяли співробітники дипломатичної установи, а також представники Українського культурного центру «Ватра» м. Астана.

Участь України у Міжнародній виставці EXPO-2017 | 10 червня, 06:59

Жалюзі, які виробляють електрику, пасивний будинок, сонячні концентратори, інноваційні вітрогенератори - це і багато іншого Україна покаже на ЕКСПО-2017.